O nás

Společnost Inkaso24 je start-upem v oblasti správy, řízení a inkasa pohledávek. Základní myšlenkou je nabídka procesu vymáhání pohledávek formou systémového řešení - automatizované on-line služby. Uvedené služby poskytujeme jak malým a středním firmám, tak i živnostníkům. Jednou z našich specialit je ochrana statutárních zástupců v řešení polhůtních pohledávek. Systém umožňuje řešení jedné či více pohledávek zadaných jak ručně, tak i automatizovaně dle individuálních parametrů. Od vymáhání jedné pohledávky po automatické systémové řešení.


Za společností Inkaso24 stojí zakladatelé SynopsIS Technologies, kteří jsou tvůrci systémů pro advokátní kanceláře a správce pohledávek, správu inkasa a mají s danou problematikou více než 15 let zkušeností.
V našem týmu jsou:

Robert Novotný

jednatel společnosti

Robert Novotný

Robert je právník s více než desetiletou praxí v oblasti občanského a obchodního práva.
Robert se dlouhodobě věnuje problematice vymáhání pohledávek, aktivně se podílí na vývoji softwarových řešení pro správu pohledávek.

Tomáš Hradský

procesní manager

Tomáš Hradský

Tomáš se přes deset let věnuje vývoji software pro správce pohledávek a advokátní kanceláře, v Inkasu24 má na starost nastavení a chod jednotlivých procesů.

Jan Panoch

provoz a zabezpečení systému

Jan Panoch

Jan je respektovaným IT specialistou specializujícím se na provoz a zabezpečení serverů a serverových aplikací.

Kateřina Novohradská

zákaznická podpora

Kateřina Novohradská

Kateřina působila v několika společnostech jako office managerka a v projektu Inkaso24 má na starosti zejména uživatelskou podporu.

Roman Pařík

PR, marketing

Roman Pařík

Roman se od roku 1996 věnuje marketingovým komunikacím, převážně Public Relations.